Grabowski Foto – sesje ślubne i inne usługi na najwyższym poziomie

Udane sesje zdjęciowe, czy to plenerowe, czy studyjne, nie powstaną bez udziału dobrego fotografa. Dlatego z wielką przyjemnością przedstawiamy zespół Grabowski Foto, który tworzą ludzie zafascynowani fotografią. Naszą największą pasją są fotografia ślubna oraz fotografia dziecięca. Wykonujemy zdjęcia ślubne i weselne, zajmujemy się dokumentacją fotograficzną ważnych uroczystości rodzinnych, przygotowujemy reportaże fotograficzne z koncertów, wystaw artystycznych oraz innych eventów. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, chcemy dokładnie poznać Państwa potrzeby, aby w pełni odpowiedzieć na Wasze wymagania, a nawet odrobinę zaskoczyć. Oferowane przez nas sesje ślubne w plenerze będą dla Państwa wspaniałą przygodą, a podczas uroczystości uchwycimy dla Was najpiękniejsze momenty. Zdajemy sobie sprawę, że zdjęcia ślubne i weselne są dla Państwa bardzo ważne, a efekty naszej pracy zostaną z Wami na zawsze. Dlatego w pełni angażujemy się w każdą sesję i oferujemy wiele ciekawych pomysłów. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat naszego zespołu, które znajdą Państwo poniżej.

Fotograf ślubny w Częstochowie – nasz zespół

Wojtek Grabowski

Absolwent Akademii Fotografii w Krakowie i Uniwersytetu Wrocławskiego. Od 2010 roku właściciel i założyciel Grabowski Foto. Profesjonalnie zajmuje się fotografią od ponad 13 lat. Fotoreporter jednej z największych polskich agencji fotograficznych: „Polskiej Agencji Fotografów FORUM”, współpracującej z mediami oraz agencjami artystycznymi i reklamowymi. Pracował dla „MasterCard OFF Camera Film Festival” w Krakowie. Jego zdjęcia publikowane są w takich czasopismach jak Newsweek, Polityka, Wprost i Gazeta Prawna, a także na głównych polskich portalach internetowych, takich jak interia.pl, onet.pl, wp.pl i wielu innych. Współpracuje także z Muzeum Auschwitz Birkenau, gdzie fotografuje podczas wielu uroczystości i rocznic. Był prywatnym fotografem Michaela Bloomberga (byłego burmistrza Nowego Jorku) podczas wizyty w Polsce. Był także głównym polskim fotografem na Międzynarodowym Marszu Żywych w 2018 roku, w którym uczestniczyli Prezydent Izraela Re’uwen Riwlin oraz Prezydent Polski Andrzej Duda. W 2016 roku był głównym fotografem podczas dwóch spotkań z Lechem Wałęsą. Członek Fearless Photographers (stowarzyszenie najlepszych fotografów ślubnych z całego świata). Był także wykładowcą Akademii Fotografii w Krakowie, gdzie prowadził warsztaty fotograficzne dotyczące reportażu, fotografii portretowej i fotografii ślubnej. Prowadzi także warsztaty fotograficzne w Polsce oraz we Włoszech podczas Milano Fashion Week. Jego zdjęcia otrzymały wyróżnienia i nominacje w międzynarodowych konkursach fotograficznych “Fine Art Photography Awards 2019” oraz “International Photography Awards 2019”

Monika Trzcińska

Wizażystka, której mottem przewodnim są słowa YvesSaint Laurent: The most beautiful makeup for a women is passion. But cosmetics are easier to buy.
W teamie Grabowski Foto od zawsze 😉
image1