Grabowski Foto – fotografia na wysokim poziomie

Udane sesje zdjęciowe, czy to plenerowe, czy studyjne, nie powstaną bez udziału dobrego fotografa. Dlatego z wielką przyjemnością przedstawiamy zespół Grabowski Foto, który tworzą ludzie zafascynowani fotografią. Naszą największą pasją są fotografia ślubna oraz fotografia dziecięca. Wykonujemy zdjęcia ślubne i weselne, zajmujemy się dokumentacją fotograficzną ważnych uroczystości rodzinnych, przygotowujemy reportaże fotograficzne z koncertów, wystaw artystycznych oraz innych eventów.

Fotografowie i wizażystka – nasz zespół:

Wojtek Grabowski

Absolwent krakowskiej Akademii Fotografii oraz Uniwersytetu Wrocławskiego. Od 2010 roku właściciel i założyciel firmy Grabowski Foto. Zawodowo, fotografią zajmuje się od ponad 13 lat. Członek FEARLESS PHOTOGRAPHERS, międzynarodowego stowarzyszenia, zrzeszającego najlepszych fotografów ślubnych na świecie. Fotoreporter Polskiej Agencji Fotografów FORUM, współpracujący z mediami oraz agencjami artystycznymi i reklamowymi. Miłośnik fotografii tradycyjnej. Był osobistym fotografem Michaela Bloomberga (10-go na liście najbogatszych ludzi na świecie, byłego burmistrza Nowego Jorku). Prowadzi zajęcia na krakowskiej Akademii Fotografii, warsztaty fotograficzne, podróżuje, a w wolnych chwilach z gitarą w ręku oddaje się się swojej drugiej pasji – muzyce.

Ania Ślęzak

Pełna sprzeczności i pasji, romantyczna optymistka bystrym okiem patrząca przez obiektyw, uwieczniając niepowtarzalne momenty z naszego nie zawsze słodkiego, miłego życia… Od 2013 roku w teamie Grabowski Foto.

Monika Trzcińska

Wizażystka, której mottem przewodnim są słowa YvesSaint Laurent: The most beautiful makeup for a women is passion. But cosmetics are easier to buy.
W teamie Grabowski Foto od zawsze 😉
image1